Купить утеплитель в Киеве и Борисполе
базальтовое волокно, базальтовая теплоизоляция, теплоизоляция, теплоизоляционный материал, утеплитель, izolux premium, http://tb.gela.in.ua, реезЖ//еиюпудфюштюгф, Киев, Борисполь,(+380) 96 849 20 37,

, базальтовое волокно, базальтовая , , теплоизоляционный материал, , izolux premium, http://tb.gela.in.ua, реезЖ//еиюпудфюштюгф, Киев, Борисполь,(+380) 96 849 20 37,

Базальтова / кам`яна вата — один з кращих теплоізоляційних матеріалів в будівництві

Розглядаючи переваги та недоліки різних будівельних матеріалів для звуко- та теплоізоляції, а також враховуючи досвід та відгуки професійних будівельників, багато людей обирають саме базальтову вату в якості утеплювача. Такий вибір обумовлений наступними властивостями даного продукту:
• Діапазон використання базальтової вати є дуже широким: вона використовується для звуко- і теплоізоляції стін, даху, підлоги, утеплення фасадів різного типу (вентильованого, «мокрого» тощо), фундаменту, трубопроводів, бань, саун, коминів, використовується як утеплювач SIP-пенелей.
• Базальтова вата має різні форми – плити, мати прошивні, фольговані мати, фасонні вироби, що значно розширює сферу її використання
• Базальтова вата має відмінні технічні показники такі як:
 низька теплопровідність, коефіцієнт якої становить від 0,038 до 0,040 Вт/МК;
 базальтова вата має властивість гідрофобності, вона майже не поглинає вологу, а її водопоглинання становить не більше 2%, що дає можливість утеплювати будівлі і приміщення з високим рівнем вологості.
• Базальтова вата добре пропускає пар. Волога, яка знаходиться в повітрі, легко проникає крізь волокна вати, не утворюючи конденсат
• Важливим фактором у виборі утеплювача є його вогнетривкість. Базальтова вата є не тільки негорючою, але й може запобігати поширенню вогню (витримує температуру до 1114о C).Це істотно впливає вибір її в якості утеплювача для об’єктів та приборів, які працюють з високими температурами.
• Базальтова вата є оптимальним вибором для шумоізоляції, бо добре приглушує вертикальні звукові хвилі, що ідуть всередині стін.
• Базальтова вата – достатньо міцний матеріал: в залежності від густини може витримувати великі навантаження, Характеристики міцності базальтової вати гарантують, що вона прослужить довго, зберігаючи свої розміри, форму та властивості.
• Хімічна пасивність є ще однією перевагою базальтової вати. Вона не схильна до появи цвілі, ураження грибками, при контакті останньої з металами не відбуваються корозійні процеси. Завдяки основному компоненту – базальту, вата є малоцікавою для гризунів.
Враховуючи потреби будівельного ринку виробники базальтової вати виготовляють вату різних марок, густин та товщин, але вищеперераховані показники і властивості завжди в тій чи іншій мірі присутні в даній продукції.

Вся Продукцiя
  • Вироби підприємства “Технологія Базальту”:

Прошивні матиМати НЛПлитиФасонні | фольговані

Добавить комментарий

Ваше ім'я:
телефон №:
e-mail:
запит: