Купить утеплитель в Киеве и Борисполе
Какие отзывы складываются у покупателей о базальтовой вате

Какие отзывы складываются у покупателей о базальтовой вате

Які відгуки складаються у покупців про базальтову вату

Всі ми стикаємося в нашому житті з ремонтом або будівництвом. І теплоізоляція є одним з найбільш важливих питань, які виникають в процесі будівництва. В даний час це питання досить актуальне, адже електричне опалення з кожним роком потребує все більше фінансових витрат. На сьогоднішній день базальтова вата вважається досить популярним видом утеплювача.

Відгуки про базальтову вату

З відгуків покупців слід, що у базальтової вати є маса переваг перед іншими видами утеплювача, великим плюсом базальтової вати є однокомпонентні цього матеріалу, тобто для її виготовлення використовується тільки один базальт. Хоча в останні роки в неї почали додавати вапняк і шихту для надання більшої плинності волокнам базальтової вати. Однак такий спосіб може позначитися на її стійкості до високої температури. Мінеральна вата з базальту є абсолютно новим класом матеріалів, які використовуються в теплоізоляції. Вона проводиться розплавленням гірничо-базальтових порід при температурі 1500 градусів Цельсія, з витягуванням їх рідкої маси в нитки і формуванням в килим з використанням добавок у вигляді сполучних матеріалів, таких як формальдегідні смола, наприклад.

Базальтова вата — відгуки про її гідність:

Як ви зрозуміли, відгуки про базальтової вати досить хороші, багато хто вважає що базальтова вата володіє відмінними теплоізоляційними і шумоізоляційні якостями. Одним з головних переваг цього матеріалу є низька теплопровідність, що істотно допоможе знизити фінансові витрати. Так само безсумнівним плюсом є великий термін експлуатації, багато фахівців вважають, що базальтова вата може прослужити від 30 до 40 років. Цей матеріал стійкий до грибка і цвілі, а це якість дуже потрібне при утепленні житла. Крім цього, базальтова вата стійка до вібрацій, і не буде руйнуватися від них, як, наприклад, пінопласт. Вона хімічно стійка і має високі показники по пожежної безпеки, тобто є негорючим і невибухонебезпечним матеріалом. Базальтову вату можна використовувати при високій температурі, нею можна утеплювати гарячі предмети до 700 градусів Цельсія. Цей матеріал так само є екологічно чистим.

Базальтова вата — відгуки про її недоліки:

Як не дивно, але навіть у такого відмінного матеріалу є невеликі недоліки. Найголовнішим недоліком є ​​як це не дивно її висока вартість, яку може дозволити собі не кожен. Так само базальтова вата не є цілісним покриттям, а має шви в місцях з’єднань. Але це судячи з відгуків, для багатьох і не є мінусом так як ніяк негативно не впливає на теплопровідність.

Ваша думка про базальтову вату

Будемо раді дізнатися Ваш відгук про базальтову вату, використовуйте форму коментарів розташовану нижче на сторінці для того щоб залишити свій відгук про базальтову вату

Вся Продукцiя
  • Вироби підприємства “Технологія Базальту”:

Прошивні матиМати НЛПлитиФасонні | фольговані

Добавить комментарий

Ваше ім'я:
телефон №:
e-mail:
запит: