Купить утеплитель в Киеве и Борисполе
Область применения фольгированной базальтовой ваты

Область применения фольгированной базальтовой ваты

Область застосування фольгованої базальтової вати

вата базальтова фольгована ідеально підходить для утеплення приміщень. Крім того, вона дозволяє істотно заощадити бюджет під час опалювального сезону і що найголовніше не схильна до загоряння.

Базальтова вата фольгована являє собою відмінний тепловий ізолятор, який створює подвійний рівень захисту, перешкоджає виникненню втрат тепла і сприяє відображенню теплової енергії всередину будівлі. Даний матеріал добре поглинає звук, стійкий до процесів гниття, забезпечує паро- і гідроізоляцію, а також відрізняється екологічною чистотою, довгим терміном служби, еластичністю. Цей негорючий ізолятор можна назвати вогнеізоляційним.

Фольгована базальтова вата формується шляхом скріплення її волокон один з одним і не має іншого закріплювача. Цим вона вигідно відрізняється від інших утеплювачів, в створенні яких бере участь смола, яка через певний час починає виділяти токсичні речовини.

Даний утеплювач дозволяє економити кошти на обігріві приміщення за рахунок своєї здатності відображати інфрачервоне випромінювання. Якщо цим матеріалом обробити покрівлю, то в теплу пору року в приміщенні буде прохолодно, а в холодну, природно тепло.

Базальтова вата фольгована досить зручна при монтажі, а головне у неї відсутня усадка, тому можна не боятися появи зазорів. Температурний межа, що дозволяє її використання, досить великий від мінус 200 до плюс 700 С. У будівлі, де використовувався цей тепло ізолятор НЕ буде протягів, не проникне радіація, зате встановиться максимально комфортний внутрішній клімат.

Найчастіше фольгована базальтова вата застосовується, як для внутрішньої, так і для зовнішньої ізоляції житлових будівель, приміщень виробничого чи адміністративного характеру. Причому обробляються стіни, стелі й підлоги, а також системи водного постачання, вентиляції, системи кондиціонування, холодильні камери та різноманітні резервуари. Фахівці радять використовувати фольгированную вату, щоб утеплювати балкони, мансарди, заміські споруди, оранжереї, розплідники.

Якщо ви застосуєте даний матеріал для утеплення лазні або опалювальної системи, то фольга, що дає відображає ефект, забезпечить максимальний тепловий результат.

При монтажі теплової ізоляції з ефектом відображення, фахівці рекомендують залишати зазор з повітря, рівний приблизно 1,5 см-2см. Монтують цей матеріал внахлест, стики склеюють скотчем з алюмінієвої основою, щоб отримати ідеальну поверхню, здатну до відбиття і пароізоляції.

Вся Продукцiя
  • Вироби підприємства “Технологія Базальту”:

Прошивні матиМати НЛПлитиФасонні | фольговані

Добавить комментарий

Ваше ім'я:
телефон №:
e-mail:
запит: